5 производи што секоја мајка мора да ги има!

1. Безконтактен дигитален топломер

Незамисливо е во 2021 година да не го немате овој практичен уред кој овозможува брзо и прецизно мерење на телесната температура. Паметен е и ќе ви каже дали е време да посетите доктор.

Дополнително, со овој уред може да се измери и амбиенталната температура, но и на продуктите (пример: млекото, водата за капење, секаков вид на храна).

 • Безконтактен топломер со повеќе функции
  Безконтактен топломер со повеќе функции
  Product on sale
  399 ден

2. Затоплувач на бебешки шишенца

Овој практичен затоплувач на шишенца за бабиња брзо и лесно го загрева шишето и за само неколку моменти ќе биде подготвено за вашето дете.

 • ЗАТОПЛУВАЧ ЗА БЕБЕШКИ ШИШИЊА
  ЗАТОПЛУВАЧ ЗА БЕБЕШКИ ШИШИЊА
  Product on sale
  399 ден

3. Камера за комуникација со бебето

Колку пати сте го прекинале пиењето кафе или сте го оставиле тавчето на шпорет за да го проверите вашето бебе? Купете ја оваа практична камера и конечно здивнете. Овозможува во реално време да го следите вашето бебе, но има вграден микрофон и звучник, па ќе можете да му зборите и да го слушате во секое време.

 • Безжична камера за видео надзор
  Безжична камера за видео надзор
  Product on sale
  1,299 ден

4. Машина за шиење

Како мајка, вие сте постојано посветени на вашето дете и немате време да се занимавате со здодевно рачно шиење. Оваа мала и практична машина ќе овозможи да го сошиете секое парче облека за само неколку секунди.

 • Машина за шиење
  Машина за шиење
  Product on sale
  550 ден

5. Магичен проектор кој ќе го привлече вниманието на вашето дете

Бебињата и дечињата сакаат шарени бои и фигури кои се движат, тие ги смируваат и овозможуваат подобро да спијат. Изберете Gizmos Star, Star Master или практична лед летна со должина од 5 метри и овозможете вистинска забава за вашето најмило.

 • Лед лента (5 метри) по неповторлива цена од само 299 денари!
  Лед лента (5 метри) по неповторлива цена од само 299 денари!
  Product on sale
  299 ден
 • Gizmos Star пројектор
  Gizmos Star пројектор
  Product on sale
  199 ден
 • Ѕвездено небо во вашиот дом – Star Master
  Ѕвездено небо во вашиот дом – Star Master
  Product on sale
  299 ден

БОНУС ПРОИЗВОД: Масажер кој ги отстранува сите болки и ве опушта!

Цел ден посветено се грижевте за вашето бебе, но тоа сега спие, а вас ви е потребна масажа за опуштање која ќе ги отстрани сите болки во вратот. Овој масажер е вистински хит во светот, а толку е добар што ќе го користите секој ден.

 • Шиатцу Масажер
  Шиатцу Масажер
  999 ден

Остави коментар

Твојата електронска адреса нема да биде објавена.