Најубавите 5 постелнини во месец февруари 2021!

1. Љубов и позитивни вибрации во спалната соба М56

Дефинитивно број 1 постелнина кога е во прашање февруари – месецот на љубовта. Нежни бои и срценца кои ја разгоруваат љубовта.

 • Дупла Постелнина M56
  Дупла Постелнина M56
  Product on sale
  1,199 ден

2. Стилизирана темна боја со изразени бели ливчиња M72

Урбана, но во истовремено и луксузна постелнина која ќе ја освежи спалната соба. За сите љубители на потемните бои, таа е совршен избор, а изразените бели ливчиња одлично се надополнуваат на целиот дизајн.

 • Дупла Постелнина M72
  Дупла Постелнина M72
  Product on sale
  1,199 ден

3. Разиграни бои за вашата спална соба М35

Оваа постелнина е за сите кои ги сакаат боите и уживаат во нивната комбинација. Дизајнирана по најнови светски трендови, таа е совршена за вашата спална соба.

 • Дупла Постелнина M35
  Дупла Постелнина M35
  Product on sale
  1,199 ден

4. Пастелно розова за вистинските дами М14

Кој рече дека имаме доволно розова боја во спалната соба? Оваа прекрасна постелнина ќе му даде сосема нова димензија на вашиот лежај.

 • Дупла Постелнина M14
  Дупла Постелнина M14
  Product on sale
  1,199 ден

5. Прекрасна комбинација за повеќе нијанси на крем и жолта  М39

Светските дизајнери знаат како да спојат повеќе нијанси на крем боја со изразено жолта и кафена.

 • Дупла Постелнина M39
  Дупла Постелнина M39
  Product on sale
  1,199 ден

Не пропуштајте да кликнете ТУКА и да ги видите и останатите дизајни.

Остави коментар

Твојата електронска адреса нема да биде објавена.