Неколку идеи за совршен подарок за 8-ми март

Еве неколку одлични идеи за совршен подарок за 8-ми март со кои сигурно нема да погрешите кога се дамите во прашање.

Четка за фенирање и сушење коса

Секоја дама ќе се израдува доколку и подарите подарок со кој ќе го скрати времето за сушење и фенирање на својата коса. Оваа прекрасна четка работи на електрична енергија, брзо ја суши косата и овозможува наједноставно фенирање.

 • Електрична четка за сушење и фенирање
  Електрична четка за сушење и фенирање
  Product on sale
  599 ден

Иновативна пегла – пеглање и правење локни за минута

Оваа иновативна пегла за коса со извртени плочи е најнов производ на пазарот и овозможува исправување на косата за само неколку минути, но исто толку е потребно за да се направат и неодоливи локни. Лесно и едноставно.

 • Професионална пегла за коса со извртени плочи за совршени локни
  Професионална пегла за коса со извртени плочи за совршени локни
  999 ден

Огледало со лед светла

Оформувањето на косата и нанесувањето на шминка е речиси невозможно без огледало, но премногу е клише да подарите обично огледало, затоа ние ви го препорачуваме ова прекрасно огледало со лед светла. Огледалото има две страни (нормален и зголемен вид), а во пакувањето доаѓа и практично УСБ кабелче за напојување.

 • Огледало за шминкање со LED светла
  Огледало за шминкање со LED светла
  Product on sale
  399 ден

Безжични слушалки за Android, iOS и Windows уреди

Жените во своите чанти сакаат да чуваат многу козметика и алатки кои ќе им помогнат во секое време да изгледаат совршено, но она што најмногу ги нервира се заплетканите кабли од слушалките помеѓу омилениот кармин, маскарата или моливчето за очи. Овие слушалки работат преку Bluetooth и се поврзуваат со сите Android, iOS и Windows уреди за помалку од секунда. Имаат моќна батерија која овозможува разговори и слушање музика со часови, а штом ги ставите во куќиштето тие веднаш започнуваат да се полнат.

 • Bluetooth слушалки i7s
  Bluetooth слушалки i7s
  Product on sale
  299 ден

Направете нарачка веднаш и изненадете ги саканите.

Остави коментар

Твојата електронска адреса нема да биде објавена.