Парчиња мебел што секој мора да ги има во 2021 година!

Исклучително практични и долготрајни, наткасните се парче мебел кое во 2021 година задолжително мора да го имате.

Својата примена ја наоѓаат како дополнителна масичка до краевите на аголната гарнитура, фотелјата каде што ги читате омилени книги, но совршено ја надополнуваат и спалната соба, како и работниот простор.

Важно да се напомене кај овие прекрасни наткасни е тоа што се изработени од исклучително квалитетна оплеменета иверица која е отпорна на секакви влијанија, а нејзиното чистење е лесно како песна. Само избришете ја со обична крпа и таа повторно ќе го има истиот сјај како кога сте ја купиле.

Дизајнирана е по најновите светски стандарди за мебел, а се изработува во македонска фабрика и претставува 100% домашен производ.

Наредете ги омилени книги, ставете ги омилените украси и направете си шолја топол чај или кафе додека уживате во удобноста на својот дом.

Изберете луксузно црна и/или урбана крем боја која совршено ќе се вклопи во секој простор.

 • СОВРШЕНА НАТКАСНА ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР - КРЕМ
  СОВРШЕНА НАТКАСНА ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР – КРЕМ
  Product on sale
  899 ден
 • НАТКАСНА ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР ЦРНА
  НАТКАСНА ЗА СЕКОЈ ПРОСТОР ЦРНА
  Product on sale
  899 ден

На вашата домашна адреса ќе пристигне склопена, токму онаква каква што ја гледате на сликата!   

Остави коментар

Твојата електронска адреса нема да биде објавена.