Професионална пегла за коса со извртени плочи за совршени локни

999 ден

Со помош на нашиот единствен и иновативен дизајн (2 во 1) лесно и едноставно можете да направите локни и благи бранови за урбана кадрава фризура, но и да добиете супер рамна коса секогаш кога сакате да покажете елеганција.