Жените полудеа по оваа пегла со извртени плочи

Моментално хит број 1 помеѓу жените во светот е оваа револуционерна пегла за коса со која за само неколку моменти ќе ја испеглате косата и ќе добиете елегантен изглед, но уште полесно ќе направите неодоливи локни за гламурозен изглед.

Никогаш не било полесно, само неколку чекори и блеснете пред симпатијата! Бидете во центарот на вниманието, нека ви завидуваат сите на вашата прекрасна коса! Нарачајте ја веднаш професионалната пегла за коса Curl & straight confidence 2-in-1 straightener и уште утре имајте ја на вашата домашна адреса.

Зошто е толку посебна и зошто секоја жена сака да ја има?

УНИКАТНИ ИЗВРТЕНИ ПЛОЧИ ЗА НАЈДОБРИТЕ ЛОКНИ ДОСЕГА!

Нашите уникатни извртени плочи се создадени да го направат виткањето на косата побрзо и поедноставно од било кога. Иновативниот дизајн овозможува со минимална техника да го создадете вашиот изглед, додека мазното округло куќиште веднаш ја лади косата и создава долготрајни локни.

НАЈМАЗНОТО ПЕГЛАЊЕ ДОСЕГА СО ТЕМПЕРАТУРА ДО 230°

Дигиталниот дисплеј има 5 температури во распон од 150° и 230° за да ја изберете оптималната температура за вашата коса, а во ултра мазните керамички плочки има и антистатички турмалин за мазно пеглање без никаков напор.

УЛТРА БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ – ФРИЗУРА ЗА САМО НЕКОЛКУ СЕКУНДИ

Вклучете ја и започнете да ги правите совршените локни како од модните списанија, или добијте елегантен изглед со совршена прва коса за само неколку секунди. Потребни се помалку од 30 секунди за да се загрее на посакуваната температура, па затоа никогаш повеќе нема да чекате.

ПРОФЕСИОНАЛНА И БЕЗБЕДНА ПЕГЛА ЗА КОЗМЕТИЧКИ САЛОНИ

Оваа пегла за коса е професионална, наменета за користење и во козметички салони. Ладното куќиште гарантира дека нема да ги изгорите прстите додека ја подготвувате вашата фризура. Исклучете ја после употреба, но доколку заборавите, таа има автоматско исклучување од 60 минути, па ќе бидете безбедни и нема да мислите на неа.

 • Професионална пегла за коса со извртени плочи за совршени локни
  Професионална пегла за коса со извртени плочи за совршени локни
  999 ден

На жените им се допаѓаат и овие производи:

 • ДЕРМАРОЛЕР (МЕЗОРОЛЕР) за подмладување и освежување на кожата
  ДЕРМАРОЛЕР (МЕЗОРОЛЕР) за подмладување и освежување на кожата
  Product on sale
  299 ден
 • Огледало за шминкање со LED светла
  Огледало за шминкање со LED светла
  Product on sale
  399 ден
 • Bluetooth слушалки i7s
  Bluetooth слушалки i7s
  Product on sale
  299 ден
 • Електрична четка за сушење и фенирање
  Електрична четка за сушење и фенирање
  Product on sale
  599 ден

Остави коментар

Твојата електронска адреса нема да биде објавена.